Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ex-poslanec Morava vlastní luxusní síť nevěstinců jménem ODS - ohromně drahý sex

20. 9. 2008

Jak to opravdu bylo s kauzou Morava? Mladý poslanec ODS koupil snímky kolegy Tlustého s mladou ženou ve vířivce a nechal sledovat dceru Olgy Zubové. Prý chtěl být jako James Bond, ale ve skutečnosti jen celou dobu sháněl nové pracovnice do svého nevěstince jménem "ODS - ohromně drahý sex".

Spolumajiteli podniku jsou kromě Moravy také Marek Dalík, premiérovo dvojče, a dokonce sám Vlastimil Tlustý! Zatímco Dalík vyhledává nové tváře a vyjednává s organizovanými skupinami o ceně (slangově řečeno obchoduje s modrým masem), Tlustý má za úkol přijímací řízení aneb praktické zkoušky dovedností uchazeček a konečně Morava pak zařizuje předání peněz po úspěšně dojednané obchodní smlouvě.

Práce všech tří je nesmírně namáhavá. Například Marek Dalík musí jednak denně pilovat ruštinu a albánštinu a za druhé velmi pečlivě vybírat, koho pustí do druhého kola přijímacího řízení - praktických zkoušek. Kritéria pro přijetí jsou velmi přísná: 1. Vysoká úroveň komunikačních dovedností - nutnost dostat zákazníka do správné nálady pouhými citacemi z knihy "Modrá nikoliv zelená planeta", 2. Nejméně dvouletá praxe s používáním kondomů s borůvkovou příchutí značky "Modrý pták", 3. Podoba s Lucií Talmanovou, Lívií Klausovou či Margaret Thatcherovou výhodou.

Ale ani adeptky, které úspěšně projdou až k praktické zkoušce ještě nemají vyhráno. Své schopnosti musí prokázat nejprve v tzv. "Written exam". V té jdou s Vlastimilem Tlustým do vířivky s modrou nikoliv zelenou vodou, musejí mu na jeho mužnou hruď napsat jména všech sarajevských zrádců a pak je nehty vášnivě seškrábat. Až poté následuje "Oral exam". Úspěšné uchazečky nakonec odkoupí Jan Morava.

Takto obchod úspěšně kvetl ale jen do doby než se Tlustý s Dalíkem rozkmotřili. Dalíkovi se nelíbilo, že Tlustý přijímal uchazečky, které nemluvily vulgárně a neuměly používat obscénní gesta, což je prý "pro lidovce to samé jako kdyby hospodský nepil pivo." Na vysvětlenou nutno dodat, že Marek Dalík si neustále nesmyslně plete nespisovný výraz pro prostitutku s výrazem "lidovec". Tlustý Dalíkovy námitky vzal jako znevážení své práce a když navíc Morava s Dalíkem jako vždy souhlasil, rozhodl se oběma pomstít. Vyfotil se jako obvykle ve vířivce s rádoby-prostitutkou a domluvil se s Novou, aby hrála organizaci za hranou zákona. Věděl, že to spolupracovníci budou pokládat za rutinu, ale ve skutečnosti to bude vypadat jako vydírání. Skvělý tah! A tak zatímco si Morava myslel, že kupuje novou pracovnici "ODS - ohromně drahý sex" a nechává si pořídit záběry další možné rusko-mluvící adeptky pro Dalíkovo posouzení, spadl do předem připravené pasti a musel odejít ze sněmovny.

Spolumajitelem nevěstinců ovšem zůstává dál narozdíl od Tlustého, kterého se chce Topolánek zbavit, protože chce místo "zkoušejícího" zaujmout sám. Narozdíl od něj ale požaduje, aby uchazečky byly v zeleném (!!!) a místo koupání ve vířivce dávaly rozkazy se zbraní v ruce. Jestli bude nová obchodní strategie úspěšná se ale ukáže až podle toho, jak drahou předvolební kampaň si v roce 2010 ODS dovolí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář